Σαββάτο 23 Φεβ 2019
Για να μπορείτε να δείτε τα Private Picks Sistimatakias κάντε τώρα ΕΓΓΡΑΦΗ στην ιστοσελίδα μας !

Ποδόσφαιρο Σύστημα 2αδες 4αδα

Σύστημα 2αδες 4αδαΑΓΙΑΞ - ΧΕΡΕΝΦΕΝ... OVER 11 κορνερ.
Ο άσος, και γενικά ότι είναι υπερ των γηπεδούχων είναι αποτρεπτικά πετσοκομμένο. Μου κάνει ''κλικ'' το όβερ 11,5 κόρνερ σε απόδοση 2.00
. Απλά να κάνω την εξής αναφορά και να προχωρήσω. Στα 5 τελευταία ματς του Αίαντα είχαμε... 14 κόρνερ με την Ουτρέχτη, 16 με την Ντε Γκράαφσαπ. 17 με την Ρόντα για το Κύπελλο, 11 με την Τσβόλε και 22 (!) με την Ντε Χάανγκ.
Σε κάνα σύστημα όβερ 12,5 κόρνερ σε απόδοση 2,80 και συνεχίζουμε..

Όβερ 9,5 κόρνερ στο ΜΠΑΡΤΣΑ - ΛΕΓΚΑΝΙΕΣ σε απόδοση 1,90.
Στα 8 από τα 9 τελευταία ματς της Λεγκανιές πραγματοποιήθηκαν πάνω από 8 κόρνερ. Η Μπάρτσα εντός θα παίξει επιθετικά οπότε και θεωρώ καλή επιλογή τα πολλά κόρνερ.

ΛΕΟΝ - ΤΙΧΟΥΑΝΑ ......Οβερ 2,5 σε απόδοση 1.925
Σε συστηματάκια παραδοσιακά έβαζα παλαιότερα την Λεόν στα πολλά γκολ και αν ευνούσε το μομέντουμ. Φέτος η ομάδα έχει ξεκινήσει καλά και ας έχει δυο ισοπαλίες με σκορ 2-2 . Ηταν ντερμπι τα ματς ενώ έβγαλε καλή εικόνα επιθετικά. Η άμυνα της Τιχουάνα μπάζει ενώ γενικά η φιλοξενούμενη έχει δείξει ότι δεν έχει καλή φυσική κατάσταση και στα τελευταία λεπτά παρουσιάζει πολλά κενά. Τρελίτσα 2 ημίχρονο 1 τελικό σε απόδοση 23.00.

ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ - ΛΥΩΝ..... Over 2.75 σε απόδοση 2.00 .
Πανίσχυρη στην έδρα της η γηπεδούχος , από τις παραγωγικότερες επιθέσεις της κατηγορίας η φιλοξενούμενη.