Κυριακή 24 Φεβ 2019
Για να μπορείτε να δείτε τα Private Picks Sistimatakias κάντε τώρα ΕΓΓΡΑΦΗ στην ιστοσελίδα μας !

Βόλλευ Σοβαρή στα ντέρμπι#280

Σοβαρή στα ντέρμπι#280Μεγάλο παιχνίδι για το πρωτάθλημα Ρωσίας, και το ματς ανάμεσα στην Μπελεγκοριε που είναι γηπεδούχος και στην Ζενιτ Στ.

Η γηπεδούχος ομάδα η οποια άρχησε να ανεβάζει στροφές απο την έναρξη του χρόνου έχει ως στόχο την νίκη απέναντι σε μια δυνατή ομάδα ούτως ώστε να μπει στο παιχνίδι για την διεκδίκηση της 2ης θέσης.

Η Ζενιτ Στ, παίζει το καλύτερο βολει απο όλες τις ομάδες στην Ρωσία μέχρι στιγμής. Είναι σταθερή τόσο στην Ευρώπη όσο και στο πρωτάθλημα της Ρωσίας, όπου μετρά 10 σερί νίκες και μάλιστα στα τελευταία παιχνίδι αντιμετώπισε την Δυναμό Μοσχας εκτός και την Κουζμπας πάλι εκτός και νίκησε και τις 2 με το εμφατικό 0-3.

Μάλιστα στην έδρα της Δυναμό Μοσχας η Ζενιτ έκανε περίπατο τα 2 πρώτα σετ και στο 3ο απο 20-17 κατάφερε να το γυρίσει σε 23-25.
Ως επίσης και στο ματς της Κουζμπας όπου στο 1ο σετ έχανε 14-8 και το γύρισε σε 21-25 και επίσης στο 2ο όπου η Κουζμπας είχε 3 σετ ποιντ και κατάφερε να πάρει το σετ με 29-31.
Αυτό δείχνει μια μαχητική ομάδα η οποία δεν τα παρατά και με όπλο το εξαιρετικό σερβις, μπλοκ αλλά και επίθεση καταφέρνει το στόχο της.

Το 1,95 που δίνεται στον στοιχημαν και 1,83 στην ΒΕΤ365 είναι μια απόδοση που δεν μπορώ να παραλείψω.
Η Ζενιτ παίζει εξαιρετικά το δείχνει στο γήπεδο και στο 1ο ματς απένατι στην Μπελεγκοριε νίκησε 3-0 και μάλιστα το 2ο σετ το πήρε απο 23-20 σε 23-25.