Δευτέρα 22 Απρ 2019
Για να μπορείτε να δείτε τα Private Picks Sistimatakias κάντε τώρα ΕΓΓΡΑΦΗ στην ιστοσελίδα μας !

Ποδόσφαιρο Με προβλήματα οι γηπεδούχοι

Με προβλήματα οι γηπεδούχοιΚαλησπέρα Συστηματάκηδες.

Στα τελευταία δύο πονταρίσματα χάσαμε το μισό. Η Κινεζική Ταιπέι νίκησε μόλις 3-0 την Παλαιστίνη έχοντας σε αυτό το ματς 4(!) δοκάρια, ενώ στο παιχνίδι από το Ελ Σαλβαδόρ επιβεβαιώθηκε ο άσος από ημίχρονο σε αποδόσεις 3,75(+) έγινε η ισοφάριση στο δεύτερο ημίχρονο, χάθηκαν απίστευτες ευκαιρίες για την ανατροπή, κι έτσι χάσαμε το μισό ποντάρισμα αντί να μιλάμε για ένα τρομερό pick.

Στα φρέσκα θα κινηθώ με μια free επιλογή, τεστάροντας έναν νέο συνεργάτη.

Ποδόσφαιρο, Σουηδία, Div 2 Norra Svealand, Ένκεπινγκς - Σκίλιεμπο.

Σύμφωνα με την πηγή μου, οι γηπεδούχοι αντιμετωπίζουν αρκετά προβλήματα. Μέσα στην εβδομάδα προπονήθηκαν με μόλις 10 παίχτες, ενώ στο τελευταίο φιλικό που έδωσαν έχασαν 4-0 από ομάδα χαμηλότερης κατηγορίας. Θα επενδύσω τα χρήματά μου στην κόντρα των γηπεδούχων, απόδοση 2,05 στον Stoiximan