Για να μπορείτε να δείτε τα Private Picks Sistimatakias κάντε τώρα ΕΓΓΡΑΦΗ στην ιστοσελίδα μας !

Special TipsΑΝΑΝΕΩΣΗ 16.00 ΣΥΣΤΗΜΑΤΑΚΙΑΣ

Ελλάδα , βόλευ, Κύπελλο.
Έριξα μια δυάδα σε πολύ χαλαρό ποντάρισμα.

ΜΙΛΩΝ-ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ..... 2 (-2.5 ΣΕΤ)  (1.90)
Καλή ομάδα ο Μίλων είναι τρίτος στον όμιλό του, όμως οι φιλοξενούμενοι είναι τρένο. Πρώτοι στον όμιλό τους με 9-0 νίκες και 27-3 σετ κάνουν πλάκα σε ένα έναν σχετικά δύσκολο όμιλο!! 'Έχοντας παίκτες Α1 (κάποιοι εξ αυτών έχουν αγωνιστεί στον Παμβοχαϊκό) δείχνουν ασταμάτητοι. Από την Κύζικο συμμετείχαν όλοι στην προπόνηση ενώ από το Μίλωνα απουσιάζουν ο Κυριάκος Σπυριούνης με το Νίκο Καρατζά που είναι στην Ισπανία με την Εθνική Εφήβων Επειδή και ο Μίλων όμως είναι αξιόλογο σύνολο θα κρατήσω και την κάλυψη του 1-3 σετ σε απόδοση 3.25.

ΠΑΛΗΝΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ .... ΟΒΕΡ 182.5  (1.80).
Λογικά θα έχουμε ντερμπάκι εδώ. Η γηπεδούχος είναι πρώτη στο όμιλό της με 8-0 νίκες. Οι φιλοξενούμενοι από την άλλη έχουν ποιοτικότερο και πιο έμπειρο ρόστερ. Περιμένω το ματς να κριθεί στις λεπτομέρειες.

Τα έριξα σε δυάδα και με μικρό ποντάρισμα στην ΒΕΤ365.