Για να μπορείτε να δείτε τα Private Picks Sistimatakias κάντε τώρα ΕΓΓΡΑΦΗ στην ιστοσελίδα μας !

Κουπόνι Κυριακής με .. χτισίματα

Κουπόνι Κυριακής με .. χτισίματαΚαλησπέρα στην ομάδα.

Πάμε στα της στήλης..

Εύκολο έργο η ΕΛΒΕΤΙΑ απέναντι στο αδύναμο ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ . Χαοτική διαφορά δυναμικότητας.
Χτίζω στην ΒΕΤ365 .. Νίκη Ελβετίας από ημίχρονο , όβερ 8 κόρνερ στο ματς, όβερ 3 γκολ για τις δυο ομάδες, να μη σκοράρουν και οι δυο ομάδες. Απόδοση 1.90 .

Αναλογη της άνωθεν περίπτωσης και το ΡΟΥΜΑΝΊΑ - ΜΑΛΤΑ . Περίπατο είχαν κάνει οι Ρουμάνοι στο νησί . 0-4.
''Φτιάξε αγορά'' με ..  νίκη Ρουμανία από ημίχρονο , πάνω από 6 κόρνερ στο ματς, όβερ 2,5 γκολ. Απόδοση 1.72.

Στο ΙΣΠΑΝΙΑ - Ν. ΦΕΡΟΕΣ επιλέξω το -7,5  χαντικαπ στα κόρνερ για τους ίβηρες . Πολύ ανώτερο σύνολο, τα Φερόε λογικά θα προσπαθήσουν να αμυνθούν .

Αμφίσκορο στο ΜΙΡΑΝΤΕΣ - ΟΒΙΕΔΟ από Ισπανία Β' . Οι άμυνές τους είναι άγουρες ακόμα δεχόμενες πολλές φάσεις και γκολ.