Τετάρτη 19 Ιουν 2019
Για να μπορείτε να δείτε τα Private Picks Sistimatakias κάντε τώρα ΕΓΓΡΑΦΗ στην ιστοσελίδα μας !

Editorial Παρασκευής

Editorial ΠαρασκευήςΔεύτερο ζευγάρι στα πλέι οφ της Λιγκ 2, Τρανμίρ - ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ. Σωστά δίνεται φαβορί η γηπεδούχος στις τιμές, αλλά το σετ θα έπρεπε να είναι πιο μοιρασμένο. Γίνεται καλή δουλειά στη Φόρεστ η οποία στο αθόρυβο όλη τη σεζόν έχει κάνει ουκ ολίγες κηδείες, γιατί όχι ακόμα μία. Διπλό στο 3.75 όποιος θέλει πιο συντηρητικά πάει στην επιλογή του dnb.

Στα τελειώματα στη Λιγκ 2 της Γαλλίας. Η ΜΠΕΖΙΕ εδώ που έφτασαν τα πράγματα μετά την τεράστια νίκη επί της Μπρεστ, μπορεί να κερδίσει την Όρλεανς και το 2.90 είναι μια καλή τιμή. Aμφίσκορο και όβερ το ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ - ΧΑΒΡΗ, θεωρητικά η γηπεδούχος μόνο έχει το κίνητρο αλλά είναι εντελώς ευάλωτη αμυντικά και η φιλοξενούμενη θα βρει και αυτή σκορ. Σε εξαιρετική κατάσταση η ΤΡΟΥΑ, μπορεί να κερδίσει την Κλερμόν, ενώ η ΛΟΡΙΑΝ επιβάλλεται να κερδίσει τη Σοσό, η οποία κοιτάζει περισσότερο προς το ματς της τελευταίας αγωνιστικής. Άσσο με όβερ η ΜΠΡΕΣΤ η οποία σφραγίζει την άνοδο, η Νιορ είναι αδιάφορη και δεν έχει τόσο υψηλό κίνητρο.

Η ΚΟΡΚ άλλαξε προπονητή καθώς πραγματοποιούσε κάκιστες εμφανίσεις, η πρώτη νίκη ήρθε, το μομέντουμ είναι με το μέρος της και μπορεί να συνεχίσει απέναντι στην μέτρια και άκρως ντεφορμέ UCD. Άσσος στο -1.25.

Ξεκινούν τα πλέι οφ και στην δεύτερη κατηγορία της Ολλανδίας. Το ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ - ΒΑΑΛΒΑΪΚ περιμένουμε πως θα έχει γκολ, επιλογή το όβερ 3.25. Η ΚΑΜΠΟΥΡ μπαίνει με καλύτερο μομέντουμ και σε καλύτερη κατάσταση από την Άλμερε, θα της δώσουμε τον πρώτο λόγο για την νίκη.

Νωρίς το πρωί στην Αυστραλία, η ΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ ρίχνεται και αυτή στη μάχη των πλέι οφ. Είναι μακράν η καλύτερη ομάδα φέτος στη χώρα και έχει τον πρώτο λόγο κόντρα στην Αδελαϊδα, η οποία επιβλήθηκε στον προηγούμενο γύρο της Σίτι με 1-0 στην παράταση με πολύ κόπο. Άσσος στο -0.75.

Καλή τύχη σε ό,τι και αν επιλέξετε.

========================================================================

*Αφορά μόνο την επιλογή “Νικητής Αγώνα” πριν την έναρξη της αναμέτρησης, σε επιλεγμένους αγώνες.